Maitre D'Hotel New York Palota - Budapest

Company: Remedios Magyarország Kft.
Your Application: You have not applied yet
Location: Budapest, Hungría
Employer Email:
JOB DESCRIPTION
Az Eventrend Grouphoz tartozó New York Palotába keressük
Maitre d'Hotel
munkatársunkat.
Mit ajánlunk?
versenyképes fizetés
hosszútávú lehetoség stabil háttérrel
elorelépési lehetoség Magyarország vezeto vendéglátó cégcsoportjában
továbbképzéseken való díjmentes részvétel
kedvezményeket az Eventrend Group egységeiben
elegáns munkahelyi környezet
Szerintünk az lehet sikeres ebben a pozícióban, aki...
minimum 3 év külföldi luxus-szállodában szerzett tapasztalattal rendelkezik
vezetoi tapasztalata van
magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik
ismeri a nemzetközi gasztronómiai trendeket
jól kommunikál és jó megjelenésu
Mik lesznek a feladatok?
felügyeli a hotel standardok betartását
a hotel éttermének és bárjának menedzselése
vendégek üdvözlése
részt vesz a kollégák kiválasztásában és betanításában
vendék igények, panaszok kezelése
Az Eventrend Group közel 30 éve muködik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlodési és továbblépési lehetoséget kínál munkatársainkszámára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszeru és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetoi kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenoen lojálisak vagyunk.

Absolute Occasion [ http://www.absoluteoccasion.com/ ]  I BeLive Events [ https://beliveevents.hu/ ]  I Bistro na Snezce [ https://www.facebook.com/bistronasnezce/ ]  I Bagolyvár Étterem [ https://bagolyvar.com/ ]  I Brklyn [ https://brklyn.hu/ ]  I Csillagkert Rendezvényközpont [ https://csillagkertbudapest.hu/ ]  I Cziniel Cukrászda [ https://czinielcukraszda.hu/ ]  I Duna Aréna catering szolgáltató I Duna Relax Wellness hotel Ráckeve [ https://wellnesshotel.hu/ ]  I Evezos Sörkert [ https://www.evezossorkert.hu/ ]  I Fakanál Étterem és Bisztró [ https://www.fakanaletterem.hu/ ]  I Foorség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café [ https://foorseg.hu/ ] , Royal Guard Event/I Gála Eseményszervezo [ http://www.gala.hu/
]  I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal Bisztró [ https://www.golvonalbisztro.hu/ ] , Stadion Event [ http://stadionevent.hu/ ] / I Gundel Étterem [ https://gundel.hu/ ]  I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub [ https://www.akademiaklub.hu/ ] , Akadémia Catering/ I HIT Sportpark catering szolgáltató [ https://www.restauranthit.cz/ ]  I Müpa catering szolgáltató /Bohém Étterem [ https://bohemrestaurant.hu/ ] , P’art Kávéház és Bisztró [ https://partkavehaz.hu/ ] , Jazz Event [ https://jazzevent.hu/ ] / I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház [ https://newyorkcafe.hu/ ] , Salon Étterem/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering [ https://magnacatering.hu/ ] / I Parliament Café [ https://parlamentkavezo.hu/ ]  I Residence Hotel Balaton Siófok [ https://rhb.hu/ ]  I Samantha bár [ https://www.facebook.com/samanthabudapest/ ]  I Sensation Event & Congress [ http://sensationevent.hu/ ]  I Setup Event [ https://www.set-up.hu/ ]  I Séf Asztala [ https://www.facebook.com/sefasztala/ ]  I Spoon The Boat Restaurant [ https://spoonboat.hu/ ]  I Symbol Budapest [ https://www.symbolbudapest.hu/ ]  I Oxigén Family Hotel Noszvaj [ https://oxigenhotel.hu/ ]  I Touche Event [ https://touche.hu/ ]  I Tündérkert Hotel Noszvaj [ https://tunderkerthotel.hu/ ]  I Városligeti Mujégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant [ https://www.varosligetcafe.hu/ ] , Tóterasz [ https://www.toterasz.hu/ ] / I Zichy Park Hotel Bikács [ https://www.zichypark-hotel.hu/ ]

Work Day: Teljes munkaidos


JOB TYPE
Employment type: Permanent Job


JOB REQUIREMENTS
Minimal experience: No experience



Jobs you may be interested in






    Tips You May Be Interested In